KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów i certyfikowanych analityków, których celem jest wspieranie inwestorów i przedsiębiorców w prowadzonych przez nich procesach inwestycyjnych.

Doradzamy na wszystkich etapach transakcji, począwszy od analizy i oceny spółki, poprzez sporządzanie dokumentacji transakcyjnej, aż do negocjacji umowy inwestycyjnej i przekazania finansowania lub finalizacji transakcji fuzji lub przejęcia (M&A).

W naszych działaniach skupiamy się przede wszystkim na dobrym zrozumieniu biznesu i potrzeb naszych klientów, aby nasze wsparcie ich działań na rynku kapitałowym było zawsze efektywne i skuteczne.

KOMPLEKSOWE DORADZTWO

na rynku kapitałowym

Pozyskiwanie finansowania

Firmom na wczesnym etapie rozwoju, szczególnie start-upom z obszaru tzw. nowej ekonomii, a także spółkom z sektora MŚP oferujemy wsparcie w procesie poszukiwania inwestora i pozyskania finansowania zewnętrznego, zarówno na etapie opracowania dokumentacji, jak i negocjacji prowadzących do transakcji.

Realizacja procesów inwestycyjnych

Funduszom Venture Capital, family offices, aniołom biznesu i innym inwestorom profesjonalnym proponujemy wsparcie w realizacji procesów inwestycyjnych, w tym ewaluację projektów, budowę modeli finansowych, wycenę przedsiębiorstw, a także analizy rynku i opracowanie strategii wyjścia z inwestycji.

Obsługa transakcji M&A

Spółkom z sektora MŚP, firmom rodzinnym oraz przedsiębiorstwom na etapie stabilnego wzrostu oferujemy doradztwo w zakresie sprzedaży udziałów na rzecz inwestora profesjonalnego, takiego jak fundusze Venture Capital i Private Equity lub podmioty branżowe, obejmujące zarówno przygotowanie dokumentacji, jak i przeprowadzenie transakcji.

NASZ ZESPÓŁ